Pokaż mi swoją stronę internetową, a powiem ci, czy chcę wynająć u ciebie pokój

Wyobraź sobie taką sytuację. Odwiedzasz dwa hotele. Jeden z nich jest typowym hotelem, który niczym specjalnym się nie wyróżnia, natomiast ten drugi to hotel zlokalizowany w zapierającym dech w piersiach miejscu, w którym pracuje przemiły personel, łóżka są wygodne i czyste, a śniadania jak u mamy. Ten pierwszy ma rozbudowaną i nowoczesną stronę internetową, podczas gdy strona tego drugiego jest niepełna i od dawna nieaktualizowana. Do którego hotelu wybierze się gość szukający noclegu online?

Poznaj moc reklamy

Reklama hoteli ma w obecnych czasach ogromne znaczenie, a najłatwiej zareklamować hotel przez własną stronę internetową. Aby stworzyć atrakcyjną wizualnie stronę, wcale nie trzeba wiele. Wystarczą dobre zdjęcia w korzystnym świetle wykonane profesjonalnym aparatem. Do tego unikalne treści wypełnione odpowiednimi słowami kluczowymi. Nie musisz być specjalistą od marketingu, żeby korzystać z nowoczesnej strony internetowej. Możesz rozpocząć współpracę z doświadczoną agencją interaktywną, która zrobi to wszystko za ciebie.

Wykorzystaj swoje atuty

Goście chwalą posiłki serwowane w twojej restauracji hotelowej i chętnie wracają ze względu na widoki lub atrakcje znajdujące się niedaleko hotelu? Wykorzystaj to! Zamieść na stronie menu ze zdjęciami i stwórz ofertę noclegów ze śniadaniem. Nie zapomnij także zamieścić krótkiego przewodnika dla odwiedzających, w którym napiszesz o ciekawych miejscach zlokalizowanych w otoczeniu hotelu. Pozwól swoim gościom poznać twój hotel jeszcze przed przyjazdem i spraw, by zapragnęli zatrzymać się właśnie w nim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *